خاص ایران ماشین انتقام در ماشین پلیس پایتخت

خاص: ایران ماشین انتقام در ماشین پلیس پایتخت اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + آزار شیطانی 6 زن به خاطر خیانت یک دختر

مرد شیشه‌ای هنگامی که فهمید دختر مورد علاقه‌اش به او خیانت کرده هست، جهت انتقام نقشه سیاه ربودن زنان و آزار آنها را اجرا کرد. متهم تا کنون به آزار شش زن اعتراف

عکس + آزار شیطانی 6 زن به خاطر خیانت یک دختر

آزار شیطانی 6 زن به خاطر خیانت یک دختر +عکس

عبارات مهم : ایران

مرد شیشه ای هنگامی که فهمید دختر مورد علاقه اش به او خیانت کرده هست، جهت انتقام نقشه سیاه ربودن زنان و آزار آنها را اجرا کرد. متهم تا کنون به آزار شش زن اعتراف کرده هست. مرد شیطان صفت در یکی از جرایمش زنی را از پارکینگ منزل اش ربود و در ماشین مورد آزار و اذیت قرار داد.

به گزارش جام جم، ماجرای جرایم سیاه این متهم اوایل دی سال گذشته همزمان با شکایت دختر جوانی در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران فاش شد.

وی به افسر تحقیق گفت: امروز در محله قلهک پایتخت کشور عزیزمان ایران سوارخودروی پژو405 شدم تا به محل کارم بروم که راننده ای مرا ربود و داخل ماشین اش مورد آزار و اذیت قرار داد. او پول و طلاهایم را دزدید و بعد رهایم کرد. هنگام فرار متهم توانستم شماره پلاک ماشین را به خاطر بسپارم.

عکس + آزار شیطانی 6 زن به خاطر خیانت یک دختر

ماموران مالک ماشین را شناسایی کردند و او به پلیس آگاهی احضار و معلوم شد یک هفته قبل ماشین اش در خیابان دزدی شده است و همان موقع عنوان را به پلیس گزارش داده است . این در حالی بود که از زمستان سال گذشته تا آخرهای فروردین امسال سه دختر و زن جوان نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت های مشابهی را مطرح کردند.

در جریان تحقیقات معلوم شد خودروهای پرایدی که متهم در جرایم بعدی خودبا آن مسافران را ربوده، نیز سرقتی بوده هست. جست وجوها جهت دستگیری متهم ادامه داشت تا این که بیست و یکم اردیبهشت امسال دختر جوانی به پلیس آگاهی آمد و شکایت جدیدی را مطرح کرد و به افسر تحقیق گفت: در محله قلهک زندگی می کنم. با خواهرم سوار بی ام و من شده است و جهت خرید بیرون رفتیم. شب که بازگشتیم مردی که انگار ما را تعقیب کرده بود، سراغمان آمد و در برابر چشمان خواهرم با چاقویی که به دست داشت، مرا ربود و با انداختن به داخل خودروی پرایدی فرار کرد. از وحشت جانم به او شماره ام را دادم و گفتم اگر رهایم کنی با تو دوست می شوم که توجهی نکرد و مرا بعداز آزار و اذیت رها کرد.

مرد شیشه‌ای هنگامی که فهمید دختر مورد علاقه‌اش به او خیانت کرده هست، جهت انتقام نقشه سیاه ربودن زنان و آزار آنها را اجرا کرد. متهم تا کنون به آزار شش زن اعتراف

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران با دستور بازپرس رضوانی پلیس در جست وجوی متهم فراری بود تا این که چهارشنبه هفته گذشته ماموران گشت پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران دریکی از محله های شمالی پایتخت متوجه خودروی پرشیایی شدند که راننده آن به تصویر متهم فراری شباهت داشت . از او درخواست کردند مدارکش را نشان دهد که او ماشین را جا گذاشت و پیاده فرار کرد . درجریان این تعقیب و گریز ماموران به او شلیک کردند. او که از ناحیه شکم نشانه سه تیر قرار گرفته و زخمی شده است بود، بازداشت شد. او بعد از بهبودی از بیمارستان دیروز در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد تحقیق قرار داده شد و به قاضی پرونده گفت: معتاد به شیشه هستم، دختر مورد علاقه ام به من خیانت کرد و به همین خاطر تصمیم به انتقام از زنان و دختران گرفتم. بعد از مصرف شیشه صداهایی در مغزم به من می گفت انتقامت را بگیر. بنابراین خودروهای پراید، پژو و پرشیا را دزدیده و با آن دست به آدمربایی زده و زنان و دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می دادم. با پول و طلاهای سرقتی از زنان هم شیشه می خریدم.

تاکنون شش زن و دختر جوان از او شکایت کرده اندکه تحقیقات جهت رازگشایی از جرایمش ادامه دارد. در ادامه گفت وگوی جام جم را با متهم می خوانید.

سابقه داری ؟

عکس + آزار شیطانی 6 زن به خاطر خیانت یک دختر

بله . سه بار به اتهام دزدی ماشین بازداشت و زندانی شدم. هر بار پدرم که وضع مالی خوبی دارد رد مال می کرد و آزاد می شدم.

چرا خلاف را شروع کردی؟

مرد شیشه‌ای هنگامی که فهمید دختر مورد علاقه‌اش به او خیانت کرده هست، جهت انتقام نقشه سیاه ربودن زنان و آزار آنها را اجرا کرد. متهم تا کنون به آزار شش زن اعتراف

یک بار از پدرم خواستم که خودروی مدل اوج برایم بخرد که نخرید، به همین خاطر و جهت لجبازی خلافکار شدم. او مدام می گفت باید اعتیادم را ترک کنم حتی در کمپ ترک اعتیاد مرا خوابیدن کرد، ولی ترک نکردم.

چه مدت است اعتیاد داری ؟

پنج سال پیش زمانی که با دوستانم به پارک قیطریه می رفتم با دختری آشنا شدم که معتاد بود . او مرا معتاد به شیشه کرد. می خواستم با او ازدواج کنم که به خاطر دزدی به زندان افتادم. در آنجا از طریق دوستم متوجه شدم به من خیانت کرده و با پسری دوست شده است است.

عکس + آزار شیطانی 6 زن به خاطر خیانت یک دختر

بعد چه شد ؟

بعد از آزادی تصمیم به انتقام از او گرفتم، ولی پیدایش نکردم. از زنان و دختران متنفر شدم و از آنها انتقام گرفتم.

طعمه ها را چطور می ربودی؟

یک هفته در میان ماشین دزدیده و با آن مسافران زن و دختر را در محله های قلهک و قیطریه سوار کرده و با چاقو و پیچ گوشتی تهدیدشان می کردم. آنها را در خودروهای سرقتی مورد آزارو اذیت قرارداده و پول و طلاهایشان را دزدی کرده و رهایشان می کردم. با اموال سرقتی شیشه می خریدم.

دختر بی ام و سواری را هم یک ساعت تعقیب کردم تا در پارکینگ منزل اش او را ربوده و در دام سیاهم گرفتار کردم. با خودروی پرشیای سرقتی می خواستم دوباره آدم ربایی کنم که لو رفته و ماموران در جریان تعقیب و گریز دستگیرم کردندکه با تیر پلیس زخمی شدم.

تا کی می خواستی انتقام بگیری ؟

می خواستم آنقدر از زنان و دختران انتقام بگیرم تا خشمی که از آن دختر در دلم بود را فراموش کنم.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | انتقام | در ماشین | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz