خاص ایران ماشین انتقام در ماشین پلیس پایتخت

خاص: ایران ماشین انتقام در ماشین پلیس پایتخت اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل آلمانی‌ها به خاطر عنوان مهاجرت از دولتشان روی برمی‌گردانند / ترامپ

درحالی که احزاب سوسیال مسیحی و دموکرات مسیحی آلمان همچنان بر سر سیاست پناهجوپذیری با هم در کشمکش هستند، رئیس‌جمهوری آمریکا دراین باره نظر داده و اعتقاد است که ع

آلمانی‌ها به خاطر عنوان مهاجرت از دولتشان روی برمی‌گردانند / ترامپ

ترامپ: آلمانی ها به خاطر عنوان مهاجرت از دولتشان روی برمی گردانند

عبارات مهم : آلمان

درحالی که احزاب سوسیال مسیحی و دموکرات مسیحی آلمان همچنان بر سر سیاست پناهجوپذیری با هم در کشمکش هستند، مدیر جمهوری آمریکا دراین باره نظر داده و اعتقاد است که عنوان مهاجرت دولت ائتلافی در برلین را متزلزل می کند.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در توییتر راجع به جدلی که در دولت آلمان بر سر سیاست پناهجوپذیری این کشور در جریان هست، موضع گیری کرد و نوشت که آلمانی ها از دولت ائتلافی ضعیفشان روی برمی گردانند. بعضی از رسانه های آلمان موضع گیری ترامپ را دخالت در بحث های مربوط به سیاست داخلی دانسته اند.

ترامپ در توییتر نوشت که تمامی اروپا با پذیرش میلیون ها نفر مرتکب اشتباه شده است چون مهاجران فرهنگ این کشورها را به شدت عوض کردن خواهند داد.

آلمانی‌ها به خاطر عنوان مهاجرت از دولتشان روی برمی‌گردانند / ترامپ

ترامپ همچنین نوشت که بزهکاری در آلمان زیاد کردن یافته هست. این در حالی است که آخرین آمار رسمی منتشره از سوی اداره آمار پلیس جنایی آلمان حاکی از کم کردن موارد بزهکاری در سال ۲۰۱۷ و رسیدن آن به حد سال ۱۹۹۲ بوده هست. این آمار را هورست زهوفر، وزیر کشور آلمان در ماه مه ۲۰۱۸ معرفی کرد.

ترامپ در توییتی دیگر نوشت: ما نمی خواهیم آنچه در اروپا در رابطه با عنوان مهاجرت اتفاق می افتد، جهت ما هم رخ دهد.

درحالی که احزاب سوسیال مسیحی و دموکرات مسیحی آلمان همچنان بر سر سیاست پناهجوپذیری با هم در کشمکش هستند، رئیس‌جمهوری آمریکا دراین باره نظر داده و اعتقاد است که ع

احزاب دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی آلمان از هفته گذشته بر سر نحوه برخورد با عنوان پناهجویی به شدت دچار اختلاف شده است اند. هورست زهوفر، وزیر کشور و مدیر حزب سوسیال مسیحی می گوید، پناهجویانی که مشخصات آنها در دیگر کشورهای اروپایی ثبت شده، باید در مرز آلمان متوقف شوند و از ورود آنها به این کشور جلوگیری کرد. آنگلا مرکل، صدراعظم و مدیر حزب دموکرات مسیحی این موضع را رد می کند و بر لزوم یافتن راه حل هایی با همکاری دیگر کشورهای اروپایی تأکید دارد.

اختلاف بر سر عنوان پناهجویان، دولت ائتلافی آلمان را هم ترساندن می کند. در محافل رسانه ای حتی از احتمال شکست مذاکرات، شکست دولت و برگزاری انتخابات مجدد سخن به میان آمده است.

بر اساس نتیجه های یک نظرسنجی، در صورتی که سوسیال مسیحی ها نتوانند خواسته های خود مبنی بر بازگرداندن پناهجویان از سر مرزها را به کرسی بنشانند، تقریبا ۷۱ درصد از مردم ایالت بایرن موافق خروج این حزب از دولت ائتلافی هستند؛ موضوعی که به شکست دولت ائتلافی و انتخابات مجدد خواهد انجامید.

آلمانی‌ها به خاطر عنوان مهاجرت از دولتشان روی برمی‌گردانند / ترامپ

از سوی دیگر، دونالد ترامپ در مقایسه با رؤسای جمهوری پیش از خودش سیاست مهاجر پذیری سخت گیرانه ای را دنبال می کند و در صدد کشیدن دیوار در مرز آمریکا با مکزیک هست.

واژه های کلیدی: آلمان | سیاست | مسیحی | آمریکا | مهاجرت | دونالد ترامپ | ترامپ در توییتر | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz